Mis on Estonian Tour?

Estonian Touri näol on tegemist aastaringi tegutseva golfivõistluste sarjaga neile, kes sooviksid kogu hooaja vältel lisaks golfiklubide juures toimuvatele üksikvõistlustele enda golfioskusi võrrelda teiste omasugustega erinevatel väljakutel ning seejuures veeta meeldivalt aega oma lemmikhobiga tegeledes. Touri võistlused toimuvad suvisel ajal Eesti lähiümbruses. Suvisel perioodil võisteldakse tuuri peaauhindade (priipääse finaali) nimel, mis toimub sügisel oktoobri kuus. Kel ei õnnestunud piisavalt punkte suvel koguda, saavad finaalist osa võtta omal kulul. Ühtlasi lõppeb finaalvõistlusega ka tuuri hooaeg. Uus hooaeg koos edetabelitega algab talvisel ajal, mil osavõistlused toimuvad samuti soojemates paikades.

Estonian Tour on rahvusvaheline ja avatud kõigile mängijatele.

Estonian Tour eripäraks on kaks võistlusklassi kus mehed ja naised võistlevad koos ning mängijatel on võimalus ise valida endale sobiv mänguvorm :

  1. Löögimängu klass 
  2. HCP Löögimängu klass

Non-amatöörid ja professionaalid saavad osaleda ainult löögimängu klassis. Löögimängu klassis mängitakse väljakut tagatiidet, mehed valgetelt ja naised sinistelt.

HCP Löögimängu klass on mõeldud tavalisele klubimängijale, kes soovivad mängida klubitiidelt.

Tuuri juhendi järgi annavad klasside händikäpid mängijatele suunised valimaks endale sobiv mänguvorm. Need on:

  1. Löögimängu klassis on soovitav händikäp 24 või parem 
  2. HCP Löögimängu klassis on soovitav händikäp on 36 või parem

Händikäpi suunised on mõeldud selleks, et mängijad suudaksid püsida valitud mänguvormiga ettenähtud mängutempos.

Kui need väikesed piirangud välja jätta siis mängijal on vaba valik, millises klassis ta soovib võistelda ning mehed ja naised võistlevad ühises arvestuses. Samuti ei ole keelatud võistelda mitmes klassis kuid tuleb arvestada, et teenitud punktid jäävad antud klassi ning neid ei ole võimalik ühest klassist teise kanda.

Estonian Touril on sarnaselt profituuridega mänguklasside lõikes oma edetabelid ning hooaja lõpuks saavad löögimängu klassi edetabeli kolm paremat ja HCP löögimängu klassi edetabeli kaks parimat Estonian Touri kulul kutse Türgis toimuvale finaalvõistlusele. Lisaks on igas klassis auhinnad osavõistluse parimatele. Tuuri juhendi järgi jagatakse auhindu kuni 1000€ väärtuses Estonian Touri e-poe voucherite näol vastavalt tuuri juhendile. Saadud vouchereid saavad võitjad kulutada meie e-poes pakutavale - võistluste osalustasud, green feed, partnerite tooted jne.

Kokku on Estonian Touri hooaja auhinnafondi ligikaudne väärtus 48000€, mis tuleb osalejate vahel ära jagada.

Loo omale meie juures konto ja tule tuurimängijaks!

May the best golfer win!
Estonian Tour.

PS! Kui Teil on häid mõtteid või küsimusi, siis kirjutage meile info@estoniantour.ee või Estonian Touri Facebooki.