Milleks?

Tavaliselt on nii mängijatele, kui ka võistluse korraldajatele suureks probleemiks võistlust puudutava info killustatus. Näiteks võistlustele registreerib mängija ühes süsteemis, võistluse juhend on kättesaadav teises süsteemis, osalustasu maksmine toimub kolmandas süsteemis, majutuse broneerimine neljandas süsteemis jne. Lisaks need süsteemid ei suhtle teineteisega ning mängija peab ise teadma, millises süsteemis ta mingisugusele informatsioonile ligi pääseb. See põhjustab alatasa segadust ning häireid mängija ja võistluse korraldaja vahelises suhtluses.

Miks e-pood?

Probleemi lahendamiseks otsustasime luua e-poe ning teha kõik need materjalid poe toodeteks. Kui kasutaja on end meie kliendiks registreerinud, jäävad temast meile kontaktandmed, kuhu me saame saata võistlust puudutavat informatsiooni. Teiselt poolt oma kontole sisse logides on kõik materjalid mängija konto küljes alati lihtsalt kättesaadavad ning sealjuures ka kogu informatsioon, mille eest on tasutud.Võistlusjuhendid ja muu materjali leiab mängija oma töölaualt „Minu allalaetavad tooted“ alajaotisest. Töölaualt leiab mängija ka kõik oma tellimused ja arved.Partnerid

Kui toodet või teenust pakub meie partner, genereerib süsteem igale sellisele tootele unikaalse ostukoodi. See kood on nähtav nii tellimusel, kui ka arvel ja saadetakse koos ostja kontaktidega Partnerile. See kood tõestab meie partneri juures ostu toimumist Estonian Tour keskkonnast ja on aluseks toote või teenuse tarbimiseks meie partneri juures.

Mugav, lihtne ja informatiivne

E-pood pakub mängijatele rohkem võimalusi oma golfivõistlusel osalemist ise kujundada ning eelarvel silma peal hoida, sest lisaks võistlustasudele saame üheks tervikuks kokku siduda majutust, transporti ja miks mitte ka muud meelelahutust puudutavad tooted. Samuti on mängijal võimalus liituda meie uudiskirja vooga, kuhu hakkame saatma informatsiooni tulevastest võistlustest ja uudiseid meie tegemistest.
Pakume pangaülekande ja levinumate maksekaartidega maksmise võimalust.

Loo omale meie juures konto siin, ning kujunda endale ise sobiv golfivõistlus.