2023 hooaja 2. etapp Saare Golfis

Estonian Tour'i teine etapp toimus eelmisel nädalavahetusel Saaremaal ja tegemist oli aasta esimese etapiga, mis kestis 2 päeva.

Võistlus oli väga tasavägine ning pinget jagus viimase rajani.
Esimesel päeva järel oli liider Siim Leisalu tulemusega -6. Tema lähimad jälitajad olid Merje Einmann(-1), Sander Vallaots(-1) ning Hindrek Jõeleht(+1) ja Urmas Isok(+1). Järgnevad võistlejad olid esiviisikust juba 6 löögi kaugusel. Selliselt seisult mindi vastu õhtusöögile ja koosviibimisele Saaremaa Veski restorani, kus sai nautida suurepärast toitu ning meeldivat seltskonda.
Teine võistluspäev tõotas tulla põnev ning me ei pidanud pettuma. Esimesel päeval suurepärast mängu näidanud Siim Leisalu ei lasknud oma mängu liidrirolli pingest kõigutada ning mängis teisel päeval tulemuse +2. Lõpptulemus -4 kindlustas talle Saare etapi esikoha.
Kohtadele 2-4 käis tuline võitlus viimase rajani. Kuna auhinnad on välja pandud esikolmikule, pidi üks võistleja seekord leppima ainult tubli 4. kohaga. Enne viimast rada jagasid teist kohta Merje Einmann ja Hindrek Jõeleht tulrmusega +3 ning neid jälitas 1 löögi kaugusel esimese etapi võitja, Sander Vallaots. Pole midagi öelda - naine näitas meestele, kuidas pingele peab vastu pidama ning tulemusega -1 viimasel rajal kindlustas ta võistlusel teise koha tulemusega +2. Hindreku ja Sanderi jaoks oli viimane rada väga keeruline ning mõlemad pidid selle rajal vastu võtma tulemuse +3. Seega kuulus etapi kolmas koht Hindrekule tulemusega +6 ning eelmise etapi võitja Sander pidi seekord leppima neljanda kohaga.
1. Koht - Siim Leisalu -4
2. Koht - Merje Einmann +2
3. Koht - Hindrek Jõeleht +6
Palju õnne esikolmikule ja suured tänud kõigile osalejatele. Kohtumiseni juba 7. juunil Niitväljal.

VÕISTLUSE TULEMUSED

EDETABEL