Eesti Golfi Karikasari Pärnu Bays

Eesti Golfi Karikasari jätkus Pärnu Bay Golf Linksil.

5. Juunil jätkasid golfarid jahti Eesti Golfi karikale Pärnu Bays. Väljak oli suurepärases korras ja lisaks headele tulemustele sai nautida ka ideaalset golfiilma. Päike saatis mängijaid väljakul kogu päeva jooksul. Täname Pärnu Bay tiimi ja meie koostööpartnereid, ilma kelleta ei oleks võimalik võistlust korraldada. Suur aitäh meie golfimängijatele, kes tuuri vaimu kõrgel hoiavad ning kes meie tööst rõõmu tunnevad. Võistlust jäädvustas meie andekas fotograaf Mats Soomre ning tema galerii täieneb pidevalt.

Kõikide liigade parimad said auhinnatud karikate ning uute golfipallidega ja lisaks loosisime välja ka palju eriauhindu.

Meeste löögimängu klassis mängis parima tulemuse Ralf Johan Kivi (Niitvälja Golf). Ralf püüdis rajalt kinni 3 birdie’t ning lõpptulemuseks +3. Mängujärgse kommentaarina sõnas Ralf, et mängu algus oli tal konarlik, kuid pärast viiendat rada leidis ta hea mängurütmi. Tema enda sõnul tõid head up-and-downid talle seekord võidu.  Teisele kohale jäi Rauno Pikk, kelle tulemus jäi liidrile alla kahe löögiga ning kokkuvõttes mängis +5.

Erinevalt eelmisest võistlusest avasime seekord ka naiste löögimängu klassi ning vastamisi läksid Hannah Õunap (Niitvälja Golf) ja Triin Marleen Ustal (Rae Golfiklubi). Hannah mängis hea mängu ning teenis sellega ka esikoha. Tema tulemuseks jäi +7.

Seeniorite meistriliigas võidutses Jan Larsson (Estonian Golf & Country Club) tulemusega +8 ning talle kahe löögiga kaotanud Toomas Tamme lõpetas mänguringi tulemusega +10.

Jan sõnas pärast mängu, et päev oli põnev ning liider muutus pidevalt. Pärnu Bay oli heas korras, kuid griinid olid rasked nagu ikka ning kuigi alguses oli mäng stabiilne, siis mängu lõpu poole andsid rasked lipupositsioonid tunda. Arvatavasti ka rasked lipupositsioonid kajastusid skoorides. Janil oli 3 löögiline edumaa enne 14 rada, kuid siis läks avalöök vette, sinna kadus ka kolmelöögiline edumaa. Toomas Tammel oli ühelöögiline edumaa kuni 18 rajani, kuid siis Jan päästis enda tulemuse birdie’ga.

Janist on saanud Eesti seeniorite eestvedaja mistõttu langeb Estonian Senior Tour'i kalender suurelt jaolt kokku Estonian Tour’i kalendriga. Meil on hea meel, et saame Janiga koostööd teha ja veel suuremalt ja uhkemalt võistlusi pidada. Jan ootab kõiki mängima 15. Juunil EGCC’s

HCP maksimum skoori klassides olid tulemused järgmised:

Meeste esiliiga: Peeter Kalmet (PAR), Jasper Arnover (+5), Alar Kalmus (+5).
Naiste esiliiga: Marie Kalmet (-1), Karin Pärnpuu (+1), Kristine Ross(+6).
Meeste teine liiga: Heiki-Heti Pikki (-1), Ahti Annus (+3), Harri Hanschmidt (+3).
Naiste teine liiga: Kirke Kiige (-2), Laidy Saaremets (+1), Sirli Söömer (+2).

Kohtume Teiega juba laupäeval 19. juunil Otepääl, kus Eesti Golfi Karikasarja võõrustajaks on Tradehouse Ilukaubamaja.

VÕISTLUSE TULEMUSED

EDETABELID

Mats Soomre fotogalerii "Moments by Soomre"


Vaadake, mida Mats kirjutab on põhirollis olles juhtimis- ja meeskonnatöö treenerina