Estonian Golf & Country Club
Otepää Golf
Pärnu Bay Golf Links
Rae Golf
Valgeranna Golf

Estonian Tour

 1. Eesti Golfi Karikasari by Aleksander Boutique

  Eesti Golfi Karikasari by Aleksander Boutique

  Eesti Golfi Karikasari 2020 2 etapp peeti maha Pärnu Bay Golf Links'il.

  Loe edasi »
 2. Eesti Golfi Karikasari by ITW Construction

  Eesti Golfi Karikasari by ITW Construction

  Eesti Golfi Karikasari 2020 startis 30. mail Jõelähtmel, Estonian Golf & Country Club’is.

  Loe edasi »
 3. Eesti Karikasarja võitjad on selgunud

  Eesti Karikasarja võitjad on selgunud

  Anneli Esken, Robert Weir, Anne Petter ja Aivar Köök on esimesed Eesti Karikasarja meistrid, suurejooneline ühisstardiga finaal peeti 5. oktoobril Jõelähtmel, Estonian Golf & Country Club’is.

  Loe edasi »
 4. Karikasarja VI etapi kokkuvõte

  Karikasarja VI etapi kokkuvõte

  Laupäeval, 17. augustil korraldasime White Beach Golf’is kuuenda Eesti Golfi Karikasarja etapi. Suurepärase ilmaga õnnistatud võistlusest võtsid osa 36 mängijat 11 erinevas võistlusklassis.

  Loe edasi »
 5. Karikasarja V etapi kokkuvõte

  Karikasarja V etapi kokkuvõte

  Eesti Golfi Karika järjekorras viies etapp toimus 20. juulil suurepärasel Pärnu Bay Golf Links väljakul. Auhinnalaud oli taas rikkalik ning ära löödi ka sarja esimene HOLE-IN-ONE!

  Loe edasi »
 6. Tallinna meistrid on Adul ja Varjun

  Tallinna meistrid on Adul ja Varjun

  Foto: Mats Soomre

  Anete Liis Aduli ja Mattias Varjuni võitudega lõppesid kolm päeva kestnud Tallinna lahtised meistrivõistlused Sven Kaljuveeri karikatele. R&A World Amateur Golf Ranking (WAGR) kalendrisse kuuluval võistlusel jagati sel aastal maailma edetabeli punkte meistriliiga meeste ja naiste klassides, kus mängiti kolmel päeval kokku 54-rada löögimängu. 

  Loe edasi »
 7. Tallinna MV avapäeva juhivad Hellat ja Adul

  Tallinna MV avapäeva juhivad Hellat ja Adul

  Foto: Mats Soomre

  Tallinna lahtised MV Sven Kaljuveeri karikatele esimene päev pani võistlejate oskused vägagi proovile. Keerulistes ilmastikutingimustes – kõva tuule ja hoovihmaga – suudeti siiski välja mängida väljaku par (70 lööki). Tulemuse autoriks on valitsev Eesti löögimängu meister, 17-aastane Carl Hellat, kes lisaks kolmele birdie’le suutis GolfX Rae 10. rajal sooritada ka eagle‘i.

  Loe edasi »
 8. Tallinna lahtised MV Sven Kaljuveeri karikatele

  Tallinna lahtised MV Sven Kaljuveeri karikatele

  Kutsume Sind osalema Tallinna lahtistele meistrivõistlustele Sven Kaljuveeri karikatele 5.-7. juulil GolfX Raes.

  R&A World Amateur Golf Ranking (WAGR) kalendrisse kuuluv võistlus peetakse sel aastal nii 54-rajalise löögimänguna, kus hinnalisi maailma edetabeli punkte ootame püüdma singleid händikäpiga kuni 9,4 kui 18-rajalise HCP maksimum skoori löögimänguna 7. juulil, kus saavad ka kõrgema HCP-ga mängijad oma oskused proovile panna.

  Loe edasi »
 9. Karikasarja III etapi kokkuvõte

  Karikasarja III etapi kokkuvõte

  21. juunil, kuumal ja päikesepaistelisel suvepäeval vahetult enne jaani, korraldasime Jõelähtmel, Estonian Golf & Country Club’is, Eesti Karikasarja III etapi. Sel korral tõusis võistlejate arv juba 44 mängijani, kellest 12 liitusid sarjaga esmakordselt. Võistlejad kiitsid oma võidukõnedes korduvalt EGCC mereväljaku suurepärast kvaliteeti, võistluse sujuvat korraldust ning rikkalikku auhinnalauda.

  Loe edasi »
 10. Karikasarja II etapi kokkuvõte

  Karikasarja II etapi kokkuvõte

  Eesti Golfi Karikasarja II etapiks Saaremaale tellitud ilm ja emotsioon tasusid ennast mitmekortselt ära. Oli meeldiv näha vanu ja uusi tuttavaid ja häid tulemusi. Kuigi äike üritas meid pidurdada, siis koos Teiega õnnestus meil ka see takistus seljatada. Jääb üle vaid Teid tänada ja oodata uuele osavõistlusele 21.06.19 EGCC Sea Course väljakul Jõelähtmel. Auhinnalaud on ikka sama rikkalik kui alati ja ei puudu ka üllatused!

  Loe edasi »
Posts loader