Estonian Tour

 1. Karikasarja III etapi kokkuvõte

  Karikasarja III etapi kokkuvõte

  21. juunil, kuumal ja päikesepaistelisel suvepäeval vahetult enne jaani, korraldasime Jõelähtmel, Estonian Golf & Country Club’is, Eesti Karikasarja III etapi. Sel korral tõusis võistlejate arv juba 44 mängijani, kellest 12 liitusid sarjaga esmakordselt. Võistlejad kiitsid oma võidukõnedes korduvalt EGCC mereväljaku suurepärast kvaliteeti, võistluse sujuvat korraldust ning rikkalikku auhinnalauda.

  Loe edasi »
 2. Karikasarja II etapi kokkuvõte

  Karikasarja II etapi kokkuvõte

  Eesti Golfi Karikasarja II etapiks Saaremaale tellitud ilm ja emotsioon tasusid ennast mitmekortselt ära. Oli meeldiv näha vanu ja uusi tuttavaid ja häid tulemusi. Kuigi äike üritas meid pidurdada, siis koos Teiega õnnestus meil ka see takistus seljatada. Jääb üle vaid Teid tänada ja oodata uuele osavõistlusele 21.06.19 EGCC Sea Course väljakul Jõelähtmel. Auhinnalaud on ikka sama rikkalik kui alati ja ei puudu ka üllatused!

  Loe edasi »
 3. Karikasarja I etapi kokkuvõte

  Karikasarja I etapi kokkuvõte

  Eesti Golfi Karikasarja I etapp sai edukalt peetud. EGCC Stone Course näitas ennast parimast küljest ja nõudis mängijatelt tarka mängu nagu ühele links väljakule kohane.

  Loe edasi »
 4. Karikavõitjatele paneb auhinna välja AEGAON

  Karikavõitjatele paneb auhinna välja AEGAON

  AEGAON on esimene Eesti käekellatootja aastast 2012. Hullumeelne ettevõtmine sai alguse ajal, mil maailm oli juba täis tuhandeid, kui mitte sadu tuhandeid käekellamudeleid. See aga AEGAON-i tegijaid ei takistanud ning täna, seitse aastat hiljem, on nad oma selgelt eristuvate ja omapäraste disainidega jõudnud enam kui 30 riiki maailma eripaigus. Tegijate endi jaoks ühisest hobist alanud ettevõtmisest on tänaseks välja kasvanud igapäevatöö, mille tegemist iseloomustab parimatele golfaritele omane kompromissitu pühendumus

  Loe edasi »
 5. Mis on Maksimum Skoor?

  Mis on Maksimum Skoor?

  2019 aastal tutvustati golfireeglites uut ametlikku mänguvormi nimega Maksimum Skoor. Mis mänguvorm see on?

  Loe edasi »
 6. Estonian Touri Händikäpist

  Estonian Touri Händikäpist

  Nagu oodata oli, tekitas termin Estonian Touri Händikäp palju elevust, vääritimõistmist ja käivitas mitmeid taustaprotsesse, mida oleks saanud ära hoida, kui täpsustavad küsimused oleks esitatud Estonian Tourile. Teeme kiire ülevaate, mis on Estonian Touri Händikäp.

  Loe edasi »
 7. Estonian Touril teeb suu magusaks Premia!

  Estonian Touril teeb suu magusaks Premia!

  Teated nagu Tuuril on ainult higi veri ja pisarad, on selgelt liialdatud. 2019 hooajal teeb tuurimängijatel suu magusaks Premia!
  Estonian Touri Direktor soovitab.

  Loe edasi »
 8. Estonian Touri naiste eest kannab hoolt Katrin Väli

  Estonian Touri naiste eest kannab hoolt Katrin Väli

  Ühel päiksepaistelisel päeval helistas minule sõber Peep ja küsis, et mis ma arvaksin mõttest hakata Estonian Touri direktori füüsilise vormi eest hoolitsema ?

  Loe edasi »
 9. Estonian Touril oma Veepartner - iVesi

  Estonian Touril oma Veepartner - iVesi

  Ühel toredal päeval helistas mulle hea sõber Peep Tammemäe, kes teatas, et tal on mulle suurepärane uudis. Kui küsisin, mis see olla võiks, sain vastuseks, et Peep on vastu võtnud väljakutse asumaks Estonian Touri uueks direktoriks. Sellega seoses otsis Estonian Touri meeskond omale ka veepartnerit käesolevaks hooajaks ja just selle mõttega Peep mulle ka helistas. Pakkumine tundus igati tore ja saime kokkuleppele.

  Loe edasi »
 10. Estonian Touril oma klubimaja

  Estonian Touril oma klubimaja

  Estonian Touril õnnestus sabast kinni saada suhteliselt värskel golfaril Gerlil ja teha talle ettepanek hakata võõrustama tuurimängijaid enda hubases Lucca restoranis. Estonian Touril on väga hea meel, et Gerli kohe nõus oli! Saage tuttavaks meie perenaise Gerliga!

  Loe edasi »
Posts loader