Estonian Touri 2018 hooaja kokkuvõte

Estonian Tour võtab kokku oma 2018 hooaja ja tänab oma head partnerit ja toetajat Ideal Balticut. Kõik Ideal Auto Mid tuuri võitjad valisid on selle aasta väljakuks EGCC!

Eelmise aastal Estonian Touri raames toimunud midide võistlusarja võitjatel oli võimalus valida endale auhinnaks ükskõik, mis Eesti golfiväljakul 2019. aasta piiramatu mänguõigus. Kõik neli võitjat Janar Toomesso, Mart Maidessoo, Anneli Esken ja Anne Petter valisid oma auhinnaks mänguõiguse Jõelähtmes asuvale Estonian Golf & Country Club’i väljakutele.

AS EGCC juhataja Hanno Kross’i sõnul on rõõm näha, et EGCC on esimene valik mängijate hulgas: „Koostöö Estonian Touriga on EGCC’l õnnestunud väga hästi – tegemist on professionaalsete võistluskorraldajatega ning rõõm on teha inimestega tööd, kelle jaoks ka väikesed detailid on olulised. Fakt, et kõik neli võitjad valisid auhinnaks just EGCC väljaku, on komplimendiks ka meie liikmetele ja aktsionäridele, kes on investeerinud ja teinud tööd selle nimel, et EGCC oleks esimene valik Eesti golfimängijate hulgas. Ootame ise 2019.a. hooaega suure huviga ning loodame loomulikult läbi aegade parimat aastat nii mängijatele kui klubile tervikuna,“ sõnas Kross.
Eelmise aasta Ideal Auto Mid tuuri kokkuvõte võistlustest ja tulemustest:

Võistlusi oli kokku 13 kus sai koguda punkte midide sarja ning seda traditsiooniliselt 4 sarjas.

Avis Mid mehed

Võitja Janar Toomesso kes osales 7 võistlusel, kogus 2007 punkti, teiseks tuli Kristo Tullus kes osales 4 võistlusel ja kogus 1830 punkti. 
Kokku osales selles sarjas 103 mängijat

Budget Mid naised

Võitis Anneli Esken kes osales 6 võistlusel kogus 2256 punkti, teiseiks tuli Apawan Chinglek kes osales 3 võistlusel ja kogus 993 punkti
Kokku osales 19 mängijat

Payless Mid HCP mehed

Võitja Mart Maidessoo kes osales 5 võistlusel ja kogus 947 punkti, teiseks kuli Innar Kõvask kes osales samuti 5 võistlusel ja kogus 699 punkti.
Kokku osales 126 mängijat

Ideal Auto Mid HCP naised

Võitis Anne Petter kes osales 6 võistlusel ja kogus 1511 punkti, teiseks tuli Triin Raudsepp kes osales 5 võistlusel ja kogus 1380 punkti
Kokku osales 26 mängijat

Aitähh Ideal Baltic, Avis, Budget ja Payless väga suure abi ja panuse eest, et 2018 hooaeg õnnestuks ja palju õnne võitjatele!