Estonian Touril oma klubimaja

Estonian Touril õnnestus sabast kinni saada suhteliselt värskel golfaril Gerlil ja teha talle ettepanek hakata võõrustama tuurimängijaid enda hubases Lucca restoranis. Estonian Touril on väga hea meel, et Gerli kohe nõus oli! Saage tuttavaks meie perenaise Gerliga!

Tõepoolest Restoran Lucca on alustanud käesoleval hooajal koostööd Estonian Touriga. Lucca restorani omanik Gerli Rosenfeld-Aavik suhtub golfi suure kire ja kiindumusega. Olles eelnevalt kuulunud Estonian Touri ridadesse ning nende tegemistesse uskudes, oli Gerli nõus andma panuse Estonian Touri arengule läbi enda restorani.

Tunnen siirast rõõmu, et saan kaasa aidata Eesti golfi ja Estonian Touri arengule. Usun, et tänu headele koostööpartneritele jõuab golf veel rohkemate inimesteni, kes pole seda ala enda jaoks veel avastanud. Omast kogemusest võin öelda, et tegu on sõltuvust tekitava spordialaga ning olgu see algus kui raske tahes, siis päeva lõpuks on kõik pingutused seda väärt. Mul on hea meel, et minu sõber ja koostööpartner Sander koos Peebuga seadis sammud Luccasse ning avaldas soovi meie koostööks. Käesoleval hetkel oleme erinevate kampaaniate läbirääkimiste lõpufaasis ning lisaks oleme ühtsel meelel kokku leppinud, et Lucca restoranist võiks saada kodune koht, kuhu tuurimängijatel on hea tulla.

Heade soovidega,
Gerli Rosenfeld-Aavik
Restoran Lucca
Keskpäeva tee 1, Tabasalu
gerli@restoranlucca.ee