Üldist

 1. Estonian Touril teeb suu magusaks Premia!

  Estonian Touril teeb suu magusaks Premia!

  Teated nagu Tuuril on ainult higi veri ja pisarad, on selgelt liialdatud. 2019 hooajal teeb tuurimängijatel suu magusaks Premia!
  Estonian Touri Direktor soovitab.

  Loe edasi »
 2. Estonian Touri naiste eest kannab hoolt Katrin Väli

  Estonian Touri naiste eest kannab hoolt Katrin Väli

  Ühel päiksepaistelisel päeval helistas minule sõber Peep ja küsis, et mis ma arvaksin mõttest hakata Estonian Touri direktori füüsilise vormi eest hoolitsema ?

  Loe edasi »
 3. Estonian Touril oma Veepartner - iVesi

  Estonian Touril oma Veepartner - iVesi

  Ühel toredal päeval helistas mulle hea sõber Peep Tammemäe, kes teatas, et tal on mulle suurepärane uudis. Kui küsisin, mis see olla võiks, sain vastuseks, et Peep on vastu võtnud väljakutse asumaks Estonian Touri uueks direktoriks. Sellega seoses otsis Estonian Touri meeskond omale ka veepartnerit käesolevaks hooajaks ja just selle mõttega Peep mulle ka helistas. Pakkumine tundus igati tore ja saime kokkuleppele.

  Loe edasi »
 4. Estonian Touril oma klubimaja

  Estonian Touril oma klubimaja

  Estonian Touril õnnestus sabast kinni saada suhteliselt värskel golfaril Gerlil ja teha talle ettepanek hakata võõrustama tuurimängijaid enda hubases Lucca restoranis. Estonian Touril on väga hea meel, et Gerli kohe nõus oli! Saage tuttavaks meie perenaise Gerliga!

  Loe edasi »
 5. Estonian Touri 2018 hooaja kokkuvõte

  Estonian Touri 2018 hooaja kokkuvõte

  Estonian Tour võtab kokku oma 2018 hooaja ja tänab oma head partnerit ja toetajat Ideal Balticut. Kõik Ideal Auto Mid tuuri võitjad valisid on selle aasta väljakuks EGCC!

  Loe edasi »
 6. Estonian Tour sai omale uue direktori

  Estonian Tour sai omale uue direktori

  21. jaanuaril siirdus Estonian Touri senine direktor Rein Raudsepp juhtima Saare Golfi müüki ja turundust ning Saaremaa väljak sai endale väga kogenud ja asjaliku golfiguru ja virnade viisi Eesti golfi kogemusi!

  Loe edasi »