Eesti Golfi Rahvaliiga Pakett           

225,00 €
Saadaval
SKU
Eesti Golfi Rahvaliiga Pakett

Pakett sisaldab kõigilt kümnelt väljaku üht arvesseminevat tulemust. NB Ei sisalda väljakute Green Feed!

Eesti Golfi Rahvaliiga toimub 2019 hooaja vältel järgmistel väljakutel:

  • -Estonian Golf & Country Club Sea Course ja Stone Course
  • -GolfX Rae
  • -Niitvälja Golf
  • -Otepää Golf
  • -Pärnu Bay Golf Links
  • -Rõuge Golf
  • -Saare Golf
  • -Ojasaare Golf
  • -White Beach

Eesti Golfi Rahvaliiga Finaal toimub 5. oktoobril Estonian Golf & Country Club Sea Course’l

Formaat

Mängitakse 18 rada HCP löögimängu maksimum skoori formaadis, vastavalt R&A Rules Limited poolt kehtestatud golfireeglitele, kohalikele reeglitele ja käesolevale juhendile. Maksimum skoor on uus mänguvorm, kus raja maksimum skooriks on komitee poolt määratud tulemus. Eesti Golfi Rahvaliigas on raja maksimum skoor 2 lööki üle mängija neto PAR tulemuse (raja löögitulemusest on händikäpilöögid maha võetud). Mängija saab rajale maksimum skoori, kui ta teeb sellest rohkem lööke või jätab raja lõpetamata.

Eesti Golfi Rahvaliigas peetakse mängijatele Estonian Touri indeksit, mis muutub vaid Eesti Golfi Rahvaliiga ja Eesti Golfi Meistriliiga raames tehtud mänguringidega. Mängija algne tuuri indeks on tema EGA händikäp.

Mängija saab muuta oma EGA händikäppi, kui ta järgib enda koduklubis kehtivat EDS ringide kodukorda ja esitab tulemuskaardi enda koduklubile.

Estonian Touri komiteele tuleb tulemuse arvestamiseks esitada foto mängija ja märkija poolt allkirjastatud tulemuskaardist või mõlemi tulemust sisaldav elektroonne tulemuskaart.

Arvesseminevate mänguringide arv väljaku kohta ei ole piiratud, kuid iga tulemuskaardi arvestamiseks peab olema soetatud osalustasu.

Võitjad ja auhinnad

Igal väljakul läheb kirja mängija parim netotulemus (kogulöökidest on maha arvestatud händikäpilöögid). Edetabelis annab parema koha väiksem netolöökide arv summeeritud üle kõigi väljakute tulemuste. Mängimata väljakute netotulemuseks edetabelis on väljaku neto PAR pluss 36 lööki (double bogey iga raja kohta, mis on mängija väljaku maksimum netotulemus). Sponsorite poolt autasustatakse finaali kolme parimat meest ja naist. Samuti hooaja jooksul kolme edetabelite parimat meest ja naist. Lisaks on loosiauhinnad.

Infomaterjalid
Liiga juhend
Kaasatulevad failid
225,00 €