Eesti Golfi Karikasari Otepääl

19. juunil jätkus palavas suvekuumuses jaht Eesti Golfi karikale Otepää väljakul.

Hoolimata palavast ilmast mängiti häid tulemusi. Otepää golfiväljak üllatas enda hea seisukorraga. Seekordsel etapil oli peasponsoriks TradeHouse Ilukaubamaja, kes pani välja suursuguse auhinnalaua. Estonian Tour tänab TradeHouse’i ja ei jõua järgmist koostööd ära oodata! Aitäh meie mängijatele ja toetajatele - hoiate meie vaimu kõrgel!

Kõikide liigade parimad said auhinnatud karikate ja uute golfipallidega ning lisaks loosisime välja ka palju eriauhindu.

Meeste meistriliiga klass jäi seekord küll avamata, kuid naiste löögimängus saavutas esimese koha Hannah Õunap tulemusega +8 ning teisele kohale jäi Eva Peedimaa tulemusega +24.
Seeniorite meistriliigas võidutses Aivar Köök, kes mängis suurepärase tulemuse +5 ning talle järgnes Roland Jung tulemusega +20. Senjoriitade löögimängu võitis Margarita Ross tulemusega +34.
Meeste esiliigas võidutses Tõnu Kõva, kes HCP löögimängus lõpetas tulemusega +2.  Tõnu sõnas peale mängu, et tundmatul rajal oli tal keeruline mängida, kuid õnneks oli tal caddie kes suunas ja aitas mänguga paremini toime tulla.

HCP maksimum skoori klassides olid tulemused järgmised:

Meeste esiliiga: Tõnu Kõva (+2), Andres Esko(+3), Mati Tavast(+3).
Naiste esiliiga: Marie Kalmet (-1), Karin Pärnpuu (PAR), Kristine Ross(+9).
Meeste teine liiga: Heiki-Heti Pikki (-5), Meelis Rajasalu  (+4), Urmas Rauam  (+5).
Naiste teine liiga: Laidy Saaremets (-1), Sirli Söömer (+10), Triinu Raig (+14)

Kohtume Teiega juba 3 juulil Pärnus ning mängime White Beach golfiväljakut. Järgmisel etapil on auhinnalaua valmis pannud Estonia1918.

VÕISTLUSE TULEMUSED

EDETABELID