Uudised

 1. Mis toimub EGL?

  Mis toimub EGL?

  Estonian Tour sai EGL-ilt 11. aprillil märgukirja nagu me oleksime Eesti golfis tagurlik jõud, kes vilistab kõigile reeglitele ja reglementidele. Olime just kirjutamas märgukirjale ametlikke vastuseid, kui meie postkasti potsatas 8. aprilli EGLi poolt välja saadetud kiri kõigile golfiklubidele palvega see kõigile liikmetele edastada.

  Loe edasi »
 2. Mis on Maksimum Skoor?

  Mis on Maksimum Skoor?

  2019 aastal tutvustati golfireeglites uut ametlikku mänguvormi nimega Maksimum Skoor. Mis mänguvorm see on?

  Loe edasi »
 3. Estonian Tour Händikäpist

  Estonian Tour Händikäpist

  Nagu oodata oli, tekitas termin Estonian Touri Händikäp palju elevust, vääritimõistmist ja käivitas mitmeid taustaprotsesse, mida oleks saanud ära hoida, kui täpsustavad küsimused oleks esitatud Estonian Tourile. Teeme kiire ülevaate, mis on Estonian Touri Händikäp.

  Loe edasi »
 4. Estonian Touril teeb suu magusaks Premia!

  Estonian Touril teeb suu magusaks Premia!

  Teated nagu Tuuril on ainult higi veri ja pisarad, on selgelt liialdatud. 2019 hooajal teeb tuurimängijatel suu magusaks Premia!
  Estonian Touri Direktor soovitab.

  Loe edasi »
 5. Estonian Touri naiste eest kannab hoolt Katrin Väli

  Estonian Touri naiste eest kannab hoolt Katrin Väli

  Ühel päiksepaistelisel päeval helistas minule sõber Peep ja küsis, et mis ma arvaksin mõttest hakata Estonian Touri direktori füüsilise vormi eest hoolitsema ?

  Loe edasi »
 6. Estonian Touril oma Veepartner - iVesi

  Estonian Touril oma Veepartner - iVesi

  Ühel toredal päeval helistas mulle hea sõber Peep Tammemäe, kes teatas, et tal on mulle suurepärane uudis. Kui küsisin, mis see olla võiks, sain vastuseks, et Peep on vastu võtnud väljakutse asumaks Estonian Touri uueks direktoriks. Sellega seoses otsis Estonian Touri meeskond omale ka veepartnerit käesolevaks hooajaks ja just selle mõttega Peep mulle ka helistas. Pakkumine tundus igati tore ja saime kokkuleppele.

  Loe edasi »
 7. Estonian Touril oma klubimaja

  Estonian Touril oma klubimaja

  Estonian Touril õnnestus sabast kinni saada suhteliselt värskel golfaril Gerlil ja teha talle ettepanek hakata võõrustama tuurimängijaid enda hubases Lucca restoranis. Estonian Touril on väga hea meel, et Gerli kohe nõus oli! Saage tuttavaks meie perenaise Gerliga!

  Loe edasi »
 8. Estonian Touri direktor räägib 2019 hooajast

  Estonian Touri direktor räägib 2019 hooajast

  Estonian Touri tulles arvasin end teadvat, mis mind ees ootab, kuid reaalsus tegi omad korrektuurid. Tegelikult on see veelgi huvitavam ja tõsisem väljakutse, sest ma tahan ju pakkuda seda, mida ootan ise, et minule pakutaks. Võistluste organiseerimine ei ole mulle väga uus teema ja soovin kõigile osapooltele anda midagi uut ja personaalset juurde.

  Loe edasi »
 9. ET Talvesarja 6. etapp Emirates Golf Clubis sai läbi.

  ET Talvesarja 6. etapp Emirates Golf Clubis sai läbi.

  ET Talvesarja kuues osavõistlus toimus Porsche Golf X Stuudios Dubais, Emirates Majlis golfiväljakul. Võistluse võitis Rainer Lopp tulemusega -10.

  Loe edasi »
 10. Estonian Tour läheb Gruusiasse!

  Estonian Tour läheb Gruusiasse!

  Kevad ei ole enam kaugel ning on viimane aeg teha reisiplaane. Sel hooajal otsustasime kevadreisi teha Gruusiasse ja külastada värskelt avatud Tbilisi Hills golfiväljakut. Loomulikult on Gruusia sedavõrd põnev maa, et ainult golfiga me ei piirdu. Panime paketti veel mitmeid põnevaid tegevusi, mis võiksid reisist jätta kustumatud mälestused. Tule kaasa ja lähme külastame Tbilisi linna ning naudime legendaarset Gruusia külalislahkust!

  Loe edasi »
Posts loader