Arhiiv: Juuni 2019

 1. Tallinna lahtised MV Sven Kaljuveeri karikatele

  Tallinna lahtised MV Sven Kaljuveeri karikatele

  Kutsume Sind osalema Tallinna lahtistele meistrivõistlustele Sven Kaljuveeri karikatele 5.-7. juulil GolfX Raes.

  R&A World Amateur Golf Ranking (WAGR) kalendrisse kuuluv võistlus peetakse sel aastal nii 54-rajalise löögimänguna, kus hinnalisi maailma edetabeli punkte ootame püüdma singleid händikäpiga kuni 9,4 kui 18-rajalise HCP maksimum skoori löögimänguna 7. juulil, kus saavad ka kõrgema HCP-ga mängijad oma oskused proovile panna.

  Loe edasi »
 2. Karikasarja III etapi kokkuvõte

  Karikasarja III etapi kokkuvõte

  21. juunil, kuumal ja päikesepaistelisel suvepäeval vahetult enne jaani, korraldasime Jõelähtmel, Estonian Golf & Country Club’is, Eesti Karikasarja III etapi. Sel korral tõusis võistlejate arv juba 44 mängijani, kellest 12 liitusid sarjaga esmakordselt. Võistlejad kiitsid oma võidukõnedes korduvalt EGCC mereväljaku suurepärast kvaliteeti, võistluse sujuvat korraldust ning rikkalikku auhinnalauda.

  Loe edasi »
 3. Karikasarja II etapi kokkuvõte

  Karikasarja II etapi kokkuvõte

  Eesti Golfi Karikasarja II etapiks Saaremaale tellitud ilm ja emotsioon tasusid ennast mitmekortselt ära. Oli meeldiv näha vanu ja uusi tuttavaid ja häid tulemusi. Kuigi äike üritas meid pidurdada, siis koos Teiega õnnestus meil ka see takistus seljatada. Jääb üle vaid Teid tänada ja oodata uuele osavõistlusele 21.06.19 EGCC Sea Course väljakul Jõelähtmel. Auhinnalaud on ikka sama rikkalik kui alati ja ei puudu ka üllatused!

  Loe edasi »