Eesti Golfi Karikasari by BO Golf

BO Golf võõrustas Eesti Golfi Karikasarja osalejaid Pärnu Bays.

Eesti Golfi karikasarja 4 osavõistlus by Bo Golf sai edukalt Pärnu Bay Golf Links väljakul maha peetud. Ilm oli suurepärane, väljak super, griinid kiired ja kõverad ning auhinnad, nagu alati, vägevad. Osavõtjaid tuli kokku 42. Omalt poolt tahame tänada kõiki meie suurepäraseid koostööpartnereid, kes on meie auhinnalaua hoidnud rikkaliku, samuti kõiki võistlejaid ja loomulikult väljaku tiimi. Kogu võistlus kulges suurepäraselt.

Väikest elevust tekitas 18 rajale eksinud peaaegu pime kitsepoiss. Oli ta siis suur golfi fänn ja võistlejate ergutaja või lihtsalt juhuslik mööduja, seda me kahjuks teada ei saanud. Õnneks aitasid vaprad loomakaitsjad sõbrakese turvalisse kohta toimetada (https://m.lemmikloom.delfi.ee/article.php?id=90750393).

Kõikide liigade parimad said tervisliku karika Don Simonilt ja golfi mängimiseks muud vajalikku BO Golfilt.

Meeste löögimängu klassis mängis parima tulemuse välja meie fotograafi poeg Mikk Soomre (+5). Teiseks tuli eelmise osavõistluse võitja Aksel Seppel (+8) ja taas kolmandaks Robin Udodov tulemusega +13.

Naiste löögimängu klassiga liitus Isabel Sirel ja lõi tulemusega +13 ukse pauguga kinni Anneli Eskeni (+19) ees. Vaid löögiga pidi Lill Kangust (+20) leppima kolmanda kohaga.

Seenior meestes käib alati äge rebimine. Seekord väljus madinast võitjana Rain Lokotar (+14) ja tegi selja prügiseks nii Roland Jungil (+18), kui ka Heinu Klaasil (+20). Heinu rääkis peale mänguringi, et tal on kuskilt lööki tulnud power hook ja enamus radu tuli läbida pikki kuulsaid Pärnu Bay liivaväljasid. Vähemalt on liivalöök nüüd terav :)

Seenior naised olid seekord kõik kenasti kohal. Anne Petter ja Margarita Ross ei suutnud seitsmeteistkümne raja jooksul ära otsustada kumb parem on ja jätsid kõik viimasele rajale. Annel õnnestus viimane rada siiski paremini ja nii jäi skoorideks +20 Annele ja +21 Margaritale. Kersti Klaasil nüüd AEGAON ja ta võttiski rahulikult kolmanda koha tulemusega +32.

HCP maksimum skoori klassides olid tulemused järgmised:

Meeste esiliiga: Peeter Kalmet (-2), Jüri Petter (PAR), Tõnu Tsernant (+1).

Naisteesiliiga: Kristiine Ross (-6), Pille Teearu (+5), Marie Kalmet(+9).

Meeste teine liiga: Martin Kambla (-3), Siim Leisalu(+3), Meelis Rajasalu (+5).

Naiste teine liiga: Sirli Söömer (-1), Liia Jung (+4), Elle Välb (+8).

Eesti Golfi Karikasarja punkte on saanud juba 113 mängijat ning see number kasvab iga osavõistlusega. 19 septembril toimuvale finaalvõistlusele saavad iga klassi (8 klassi) edetabeli 5 parimat ning ülejäänud konkurendid selguvad 2/3 Eesti Golfi Karika edetabeli seest, kus on koos kõik mängijad oma kogutud punktidega.

Parimatest parimad löögimängijad (finaali võitjad) saavad uhke ja väärtusliku Eesti Golfi Karika üheks aastaks oma koduklubisse välja panna. Saavutuse meenutuseks autasustab AEGAON kõiki meistreid graveeritud meistrikellaga.

Eesti Golfi Karika tiitlikaitsjad on:
Robert Weir mehed
Anneli Esken naised
Aivar Köök seeniorid
Anne Petter senjoriitad

Stabiilseim mängija (punktivõitja) saab enda saavutuse meenutuseks samuti uhke ja graveeritud AEGAON kella. Eelmisel aastal võitis punktiliidri kella Otepää noormängija Robin Udodov. Lisaks saavad graveeritud kellaga auhinnatud kõik hooaja vältel löödud Hole-In-Oned! Eelmisel aastal sai sellega hakkama Mart Maidessoo Pärnu Bay väljakul.

Finaali auhinnalaud tuleb ka seekord rikkalik ja valmis tuleb olla pikemaks auhinnagaalaks. Hetkeseisuga on loosiauhindu kokku 5500 EUR väärtuses, kuid see suureneb iga päevaga.

Palju õnne veelkord kõikidele võitjatele ja suur tänu kõigile võistlustest osavõtjatele! Ootame teid kõiki osalema 28-30. augustil EGCC-sse Tallinn Golf Cupile!